Ulubiona szkoła języka migowego - opinie

Migaj Naturalnie to doskonały wybór

Na kursie u Michała byłem już trzy razy. Każdy prowadzony przez niego kurs to super profesjonalizm w skali 10 na 10 punktów (a nie 9,5). Doskonałe są nie tylko materiały dydaktyczne oraz program i forma prowadzenia zajęć, ale także, co niezwykle ważne, podejście i Jego kontakt z każdym z uczestników. W każdym kursie uczestniczyłem z wielką przyjemnością i zadowoleniem z nabycia praktycznych umiejętności. Michał naprawdę jest profesjonalistą i mistrzem w tym, co robi, a to wprost przekłada się na wyniki Jego uczniów. Jednym słowem - jeżeli raz poznasz Michała, to twoje życie nigdy już nie będzie takie samo :) A mówiąc nieco inaczej - możesz być pewny, że szkoła Migaj Naturalnie to doskonały wybór. PS. Mam nadzieję, że kiedyś też będę taki doskonały, jeśli nie za życia swego, to może tam - po drugiej stronie lustra. (Krzysztof)


Intensywny kurs PJM dla początkujących – szczerze polecam!

Uczestniczyłam w miesięcznym intensywnym kursie dla poczatkujących. Prowadzący zajęcia ma świetne podejście metodologiczne, nauka odbywa się w luźnej i miłej atmosferze, a przy okazji na każdych zajęciach przyswajana jest konkretna wiedza. Systematyczne powtarzanie wiedzy w urozmaicony sposób pozwala na przyswojenie materiału na zajęciach. Dodatkowym plusem jest płyta i zeszyt ćwiczeń, z których można korzystać w domu. Szczerze polecam! (Marta)


PJM… bardzo dobry trening dla umysłu

Uważam, że ten kurs - oprócz niewątpliwych zalet w postaci umożliwienia komunikacji z Głuchymi - to także bardzo dobry trening tych stref umysłu, które normalnie nie są pobudzane u osób słyszących. A na dodatek uśmiech i energia prowadzącego – bezcenne :) (Agata)


Kursy PJM prowadzone przez profesjonalistów i praktyków

Kursy PJM prowadzone przez firmę Migaj Naturalnie (miałem przyjemność brać udział w dwóch) są na bardzo wysokim poziomie, prowadzone przez profesjonalistów i praktyków, co jest jednym z kluczowych warunków powodzenia szkolenia. Specyfika szkolenia PJM wymaga wielu ćwiczeń i praktyki, wszystkie te elementy pojawiły się na tych szkoleniach, ćwiczenia, dialogi, studia przypadku niemal zmuszały nas do praktykowania języka, co jest tak ważne. Poza tym, niesamowita, miła atmosfera, gdzie nie było obaw i tematów tabu, wszystkie kwestie były na bieżąco rozwiązywane. Polecam gorąco każdemu kursy PJM - tym co znają, dzięki czemu zgłębią wiedzę o PJM i świecie Głuchych, jak i tym którzy nie znają, to na pewno PJM pokochają i na długo zostanie im w pamięci, tak jak i mnie. (Michał)


Język migowy jest fascynujący

Od pierwszych zajęć wiedziałam, że zapisanie się na kurs języka migowego było strzałem w dziesiątkę. Uczestnictwo w kolejnych zajęciach i poznawanie nowych "migów" było coraz bardziej fascynujące. Materiały dodatkowe, w które zaopatrzył nas prowadzący (książki, płyty), dały możliwość pracy w domu. Prowadzący bardzo zaangażowany, a co najważniejsze, wkładający dużo serca w swoja pracę, która - jak da się zauważyć - jest jego pasją. Polecam kurs wszystkim zainteresowanym. (Ela)


Migaj Naturalnie… w niewielkich grupach i luźnej atmosferze

Profesjonalne przygotowanie, wspaniały prowadzący, "naturalnie" zachęca do nauki. Niewielkie grupy, luźna atmosfera, prowadzący otwarty na propozycje grupy. Szczerze polecam Migaj Naturalnie!!! (Ewa)


Nauka języka migowego się przydaje

Uczestniczyłem w kursie dla początkujących. Przy okazji samej nauki języka migowego, można poprawić koordynację dłoni i rąk. To przydaje mi się w każdej komunikacji, również z osobami słyszącymi. Pozdrawiam. (Grzegorz)


Skuteczna i bezstresowa nauka PJM

Przez kilka miesięcy przed rozpoczęciem, ubiegaliśmy się w pracy o zorganizowanie kursu PJM, ze względu na fakt, iż obsługujemy osoby ze społeczności głuchych. To było trafione zamierzenie... nawet bardzo. A to ze względu na spełnioną - choć w części - ciekawość i zafascynowanie tym językiem, jak i przemiłego oraz kompetentnego prowadzącego. To właśnie on bez żadnych problemów potrafił w tak krótkim czasie przekazać, a jednocześnie na tyle, na ile czas pozwolił, wyegzekwować od nas przekazaną wiedzę... i to w sposób nie stresujący, a profesjonalny. Nie było możliwości, abyśmy nie nauczyli się przygotowanego zakresu materiału. Bardzo polecam! Rewelacja! (Florka:)


Nowe umiejętności, rozwój osobisty i czysta przyjemność

Kurs polskiego języka migowego w Placówce Kształcenia Ustawicznego Migaj Naturalnie to nie tylko nabycie nowych umiejętności i rozwój osobisty, ale także świetna zabawa i pozytywna energia. Podmiotowe podejście do każdego uczestnika kursu daje poczucie bezpieczeństwa i wyzwala większą aktywność oraz zaangażowanie słuchaczy. Nasz "Nauczyciel" zasługuje na wyróżnienie. Ogromna wiedza i dystans do samego siebie powodują, że uczestnictwo w Kursie było czystą przyjemnością i radością. Z niecierpliwością czekamy na kolejny etap Kursu :) BRAWO!!! (Karolina)


Trener PJM ma dar przekazywania wiedzy

Kurs był super. Uważam, że nasz trener ma dar przekazywania wiedzy. Mam nadzieję, że wkrótce nastąpi ciąg dalszy. Dziękuję! (Natalia)


Świetne podejście do słuchaczy kursu PJM

Dzięki miłej i wesołej atmosferze zajęcia były samą przyjemnością. Sposób prowadzenia profesjonalny i przystępny, odpowiednie tempo, wystarczająca liczba powtórzeń, świetne podejście prowadzącego do słuchaczy. (Emilia)


Zaangażowanie prowadzącego zachęca do nauki PJM

Moja opinia jest jak najbardziej na plus. Zajęcia były prowadzone w profesjonalny sposób. Niezwykle miła atmosfera podczas zajęć (bez stresu, na luzie :), a co najważniejsze, głębokie zaangażowanie prowadzącego w to, co robi - w PJM, co zachęciło mnie do kontynuacji nauki języka migowego. Pan Michał "zaraża" ludzi wokół tym, co robi :) Polecam (Marlena)


Migaj Naturalnie to strzał w dziesiątkę

Migaj Naturalnie było moim strzałem w dziesiątkę! Pełen profesjonalizm, świetnie przygotowane i prowadzone lekcje. Bez zadęcia, na luzie i z humorem. Dużo pozytywnej energii. Dzięki Michałowi i Tomkowi zrozumiałam, jak piękny i fascynujący jest Polski Język Migowy. (Ula)


Nawet najwięksi maruderzy chcą się uczyć

Niesamowita energia i cierpliwość trenera. Jego pozytywne nastawienie do każdego kursanta powoduje, że nawet najwięksi maruderzy zachęcają się do dalszej nauki. Mnie osobiście brakowało skojarzeń o podłożu historycznym, że np. Elbląg tak wygląda, bo kormoran, a dlatego że tam kiedyś mnóstwo kormoranów itp. :) Najłatwiej uczę się poprzez skojarzenia, stąd wstawki tego typu mile widziane. (Dorota)


Chciałam poznać tylko podstawy, a teraz chcę więcej i więcej

Witam. Bardzo podobał mi się kurs organizowany przez Waszą placówkę. Osoba prowadząca zaraża swoją pasją, chciałam poznać tylko podstawy, a teraz chcę więcej i więcej. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać Was innym :) Pozdrawiam. (Weronika)


Profesjonalizm i serdeczność

Profesjonalne podejście zarówno od strony dydaktycznej, jak i merytorycznej. Przyjazna i serdeczna atmosfera jest niewątpliwie ogromnym atutem placówki. (Ola)


Atmosfera sprzyja nabywaniu nowej wiedzy

Jestem bardzo zadowolona z odbytych kursów PJM, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Prowadzący to osoba, jakich już mało, przekazuje wiedzę z łatwością, ale przy tym niezwykle sumiennie i starannie. Do każdego podchodzi z szacunkiem i życzliwością. Atmosfera jest świetna, sprzyja nabywaniu nowej wiedzy / "migów". Szczerze polecam. (Kamila)


Jesteście świetnymi nauczycielami języka migowego

Polecam wszystkim naukę języka migowego w Waszej Placówce. Jesteście świetnymi nauczycielami i doskonale umiecie przekazać wiedzę. Zajęcia są ciekawe, a te z Tomkiem to już po prostu rewelacja. Polecam wszystkim. (Ola)


Kurs PJM daje wiele satysfakcji

Uważam, że kurs PJM prowadzony przez Migaj Naturalnie dał mi wiele satysfakcji i pobudził dalsze zainteresowanie tym językiem. Cieszę się, że w zajęciach położono nacisk na ciągłe ćwiczenia, ograniczając do minimum teorię. (Cezary)


Dużo praktyki i fantastyczna atmosfera

Gorąco polecam kurs wszystkim, którzy chcieliby poznać naturalny język migowy. Kurs przygotowany jest profesjonalnie. Lektor prowadzi zajęcia w bardzo przystępny i przejrzysty sposób, co w połączeniu z dużą ilością ćwiczeń praktycznych i fantastyczną atmosferą znacznie ułatwia naukę języka. POLECAM! :) (Monika)


Zajęcia z osobą głuchą bardzo pomocne

Jestem bardzo zadowolona z kursów, podoba mi się stopniowanie trudności (wprowadzenie zajęć z osobą Głuchą jest bardzo pomocne, mam okazję sprawdzić swoje umiejętności bez podpowiadania), ponadto atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, co ułatwia naukę. Dużym plusem są również wciąż rozwijające się oferty, tj. wprowadzenie dodatkowych ćwiczeniówek, kursów kierunkowych. Jednym słowem - jestem na tak :) (Weronika)


Dzięki za to, co dziś potrafię!

Jeśli mam być szczera, dla mnie ten kurs to było ogromne doświadczenie i wyzwanie. Przyznaję, że zapisując się, miałam obawy, że nie podołam. Co innego nauczyć się obcego języka mówionego, a co innego dla osoby, której buzia praktycznie się nie zamyka - zamilknąć i nauczyć porozumiewać się gestami i mimiką. Ty, jako osoba prowadząca kurs, Twoje doświadczenie, sposób nauczania i pasja, z jaką to robiłeś oraz ta niesamowita, niestresowa atmosfera, jaka panowała - to wszystko sprawiło, że chciałam być na tych zajęciach i tą pasją się od Ciebie zarazić. Dzięki za to, co dziś potrafię i, mam nadzieję, do zobaczenia. (Monika)


Autorski program i prowadzenie kursu języka migowego godne polecenia

Uważam, że Pana autorski program i prowadzenie kursu języka migowego jest godne polecenia. Posiada Pan duże kompetencje merytoryczne i metodyczne. Opracowane przez Pana materiały do nauki języka migowego w sposób rzetelny, przejrzysty i jasny pozwoliły mi poznać język na odpowiednim poziomie i teraz samodzielnie utrwalać go w domu, poprzez odtwarzanie na płycie CD poszczególnych lekcji. Prowadził Pan zajęcia w sposób ciekawy, aktywny. Był Pan dla uczestników kursu życzliwy, wyrozumiały, tolerancyjny, przyjazny, gotowy do służenia pomocą. Często chwalił, nigdy nie krytykował, zawsze dopingował. Posiada Pan cechy, które charakteryzują tylko dobrego nauczyciela - wysoką kulturę osobistą, skromność, poczucie humoru, punktualność, życzliwość, gruntowną wiedzę fachową i konsekwencję w działaniu. Życzę Panu samych sukcesów w pracy i zachęcam innych do skorzystania z oferty Pana firmy - bo warto. (Grażyna)


Wychodząc z zajęć, masz przyswojone 95% nowego materiału

Dla mnie kurs PJM jest prowadzony na poziomie superprofesjonalnym! Najważniejsze zalety, jakie widzę to…
- Doskonale przygotowany, kompetentny - prowadzący Michał Garncarek.
- Świetne materiały pisemne oraz filmy przygotowane na CD, umożliwiające samodzielne utrwalanie.
- Dobra struktura programu kursu umożliwiająca ciągłe powracanie do kwestii wcześniej poznanych.
- Optymalne tempo kursu dające poczucie, że wychodząc z zajęć, już przyswoiłem 95% nowego materiału!
- Dobra atmosfera wzmagająca zaangażowanie, ale bez nadmiernej presji.
- Możliwość pracy grupowej i indywidualnej z pozostałymi miłymi uczestnikami.
Oczywiście największym "skarbem" tego całego przedsięwzięcia jest prowadzący - Michał, który jest 100% przygotowany merytorycznie, ale także, co niezwykle ważne, wkłada w to bardzo dużo serca, zaangażowania i pasji - a to właśnie powoduje, że uczestnicy czują się świetnie, biorą aktywny udział i szybko w sposób naturalny przyswajają zakres programowy. Nawet gdyby ktoś nie chciał się uczyć PJM, to polecam zobaczyć, jak efektywnie, miło i sympatycznie można się uczyć pod opieką Michała. Dzięki. (KWIATEK)Harmonogram kursów PJM

Informacje nt zbliżających się kursów PJM znajdują się w zakładce Harmonogram. Serdecznie zapraszamy WIĘCEJ ►

PFRON

Dofinansowanie kursów PJM

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowuje kursy języka migowego. KLIKNIJ ►

Napisz do nas


Nasi partnerzy:

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Mega Szkolenia European Sign language Centre Gimnazjum w Strzelcach Wielkich Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności Festiwal Poezji Miganej E-Spatio Polski Czerwony Krzyż Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym Jedynka Między Uszami Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi Centrum Kształcenia Podyplomowego Polski Uniwersytet Wirtualny Techpal ProActione Pagamed