Kursy polskiego języka migowego online

W dobie ciągłych zmian, podróży, elastycznych godzin pracy, studiów lub obowiązków szkolnych i oczywiście różnych miejsc zamieszkania, a najbardziej dzięki Waszym prośbom Centrum Edukacyjne Migaj Naturalnie wprowadza do oferty kursy PJM realizowane przez Internet.

Cennik kursów PJM online:

Poziom podstawowy A11000 zł / 90 h
Poziom podstawowy A21000 zł / 90 h
Poziom samodzielności B11000 zł / 90 h
Poziom samodzielności B1+1000 zł / 90 h

Atuty kursów on-line:

Najnowsze rozwiązania technologiczne, autorskie programy do nauczania języków migowych i bogate doświadczenie naszych lektorów stworzyły nową jakość w uczeniu online.


Nie jest to typowy e-learning ograniczający się do automatycznych ćwiczeń językowych i ewaluacji Twoich postępów w postaci sztywnych testów.


Stały kontakt z lektorem polskiego języka migowego to gwarancja efektywnej nauki, dzięki dostosowaniu przebiegu nauki do Twoich aktualnych potrzeb językowych.


Skuteczna nauka PJM jest możliwa również dzięki dużej różnorodności ćwiczeń w polskim języku migowym nagranych przez Głuchych, które dedykowane są do wszystkich sprawności językowych, co w konsekwencji prowadzi do szybkiego rozwoju Twojej kompetencji komunikacyjnej w języku migowym.


W cenie kursu poza zajęciami online otrzymasz pendrive ze wszystkimi materiałami dydaktycznymi.


Masz możliwość dofinansowania kursów PJM w środowisku online z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


Po zakończonym kursie otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu polskiego języka migowego dla danego poziomu nauczania według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.


Oszczędzasz czas i pieniądze związane z dojazdem na kurs.


A poza tym wszystkim nauka polskiego języka migowego w domowym zaciszu to chyba strzał w 10-tkę, prawda?Jak zostać uczestnikiem kursu PJM online?

Jeśli posiadasz komputer/laptop z systemem operacyjnym nowszym niż Windows XP z kamerą wideo i mikrofonem, a szybkość Twojego łącza internetowego jest równa lub szybsza niż 9 mb/s to nic nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć naukę polskiego języka migowego przez Internet.


Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania wystarczy przeglądarka internetowa.


Po zapisaniu się na kurs o określonym harmonogramie otrzymasz od nas maila z linkiem do naszej wirtualnej sali szkoleniowej. Wystarczy kliknąć w link, który umożliwi Ci rozpoczęcie zajęć.


W wirtualnej sali szkoleniowej spotkasz się z innymi uczestnikami i lektorem, który będzie prowadził zajęcia w oparciu o nowoczesne materiały dydaktyczne w nauce PJM.


Kursy polskiego języka migowego w wersji online tak jak kursy o charakterze stacjonarnym również mogą być dofinansowane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.Harmonogram kursów PJM

Sprawdź gdzie i kiedy odbywają się kursy języka migowego. WIĘCEJ ►

PFRON

Dofinansowanie kursów PJM

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowuje kursy języka migowego. KLIKNIJ ►

Napisz do nas


Nasi partnerzy:

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Mega Szkolenia European Sign language Centre Gimnazjum w Strzelcach Wielkich Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności Festiwal Poezji Miganej E-Spatio Polski Czerwony Krzyż Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym Jedynka Między Uszami Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi Centrum Kształcenia Podyplomowego Polski Uniwersytet Wirtualny Techpal ProActione Pagamed