Konwersacje w PJM

Jeśli zajęcia w tradycyjnej formie z jakiegoś powodu Ci nie odpowiadają to mamy nadzieję, że nasza alternatywna oferta przypadnie Ci do gustu.


Zajęcia indywidualne

zajęcia indywidualne z lektorem - natywnym użytkownikiem PJM dostosowane do Twoich potrzeb związanych z harmonogramem, tematyką i poziomem zaawansowania.


Konwersacje z native-signers

grupowe konwersacje z rodzimymi użytkownikami PJM. Chcecie rozwinąć swój PJM, ale nie macie nikogo Głuchego w swoim najbliższym otoczeniu? Nasze konwersacje realizujemy w oparciu o scenariusze spełniające Wasze potrzeby językowe. Dajcie nam znać czego potrzebujecie, a my przygotujemy dla Was spotkanie z natywnymi Głuchymi.


Zajęcia online

zajęcia przez Internet. Umów się z lektorem przez naszego konsultanta, z którym omówicie tematykę i harmonogram spotkań.


Zapraszamy do kontaktu.

Agnieszka Kontakt: agnieszka.kukulska@pzg.org.pl

Tel: 669-429-233


Harmonogram kursów PJM

Sprawdź gdzie i kiedy odbywają się kursy języka migowego. WIĘCEJ ►

PFRON

Dofinansowanie kursów PJM

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowuje kursy języka migowego. KLIKNIJ ►

Napisz do nas


Nasi partnerzy:

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Mega Szkolenia European Sign language Centre Gimnazjum w Strzelcach Wielkich Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności Festiwal Poezji Miganej E-Spatio Polski Czerwony Krzyż Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym Jedynka Między Uszami Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi Centrum Kształcenia Podyplomowego Polski Uniwersytet Wirtualny Techpal ProActione Pagamed