Certyfikacja tłumaczy polskiego języka migowego

Centrum Edukacyjne Migaj Naturalnie wprowadza nową certyfikacje tłumaczy PZG.


Dotychczasowe certyfikaty N, T1, T2 zostają ujednolicone w jeden Certyfikat Tłumacza Polskiego Języka Migowego wydawany przez Polski Związek Głuchych. Certyfikat będzie działał na takich samych uprawnieniach co dotychczasowy T2. Egzamin będzie odbywał się przed jedną komisją, dwa razy do roku (sesje jesienne i wiosenne).

Najbliższe terminy sesji egzaminacyjnej:

25/26.04.2020 - odwołane

28/29.11.2020


24/25.04.2021

20/21.11.2021


23/24.04.2022

26/27.11.2022


W związku z sytuacją w kraju, spowodowaną pandemią koronawirusa, decyzją Zarządu Głównego PZG wszystkie osoby którym kończy się certyfikat tłumacza dostaną przedłużenie do końca roku (tj. 31.12.2020). Przedłużenie będzie możliwe po zgłoszeniu drogą mailową (bernard.kinov@pzg.org.pl).

Egzaminy zostaną przywrócone jak tylko sytuacja w Polsce na to pozwoli, oczywiście termin będzie ogłoszony z odpowiednim wyprzedzeniem..

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo poniżej.

Cennik certyfikacji Procedury certyfikacyjne Lista tłumaczy PJM


Bernard Kontakt: bernard.kinov@pzg.org.pl


Harmonogram kursów PJM

Sprawdź gdzie i kiedy odbywają się kursy języka migowego. WIĘCEJ ►

PFRON

Dofinansowanie kursów PJM

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowuje kursy języka migowego. KLIKNIJ ►

Napisz do nas


Nasi partnerzy:

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Mega Szkolenia European Sign language Centre Gimnazjum w Strzelcach Wielkich Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności Festiwal Poezji Miganej E-Spatio Polski Czerwony Krzyż Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym Jedynka Między Uszami Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi Centrum Kształcenia Podyplomowego Polski Uniwersytet Wirtualny Techpal ProActione Pagamed